בדיקת NPT

4 שאלות גולשים בנושא » בדיקת NPT


22 בינואר 2010

בדיקת NPT

הופניתי לבצע בדיקת NPT ל 2 לילות.
איפה מבצעים את הבדיקה שם בי"ח/מרפאות + טלפונים.
מה סדר גודל של העלות אם מבצעים באופן פרטי ל 2 לילות.
תודה

admin
שלום,
מכשיר לביצוע הבדיקה בבית ניתן לקבל עם ההפנייה המתאימה בשיבא, ואולי גם באיכילוב.
עלויות ללא התחייבות ברר איתם.
בברכה,
דר' שי שפי
26 באפריל 2011

בעיות זקפה על רקע סוכרת

דר' שלום
אני בן 50 וסובל מבעיית זיקפה אשר לטעמי נמצאת ב"לבל" הגבוה ביותר.
עד לפני 6 שנים חיי התנהלו כתקנם והכל היה מצויין.באחד הימים נעשו לי בדיקות דם לאחר שבמקרה סיפרתי לרופא כי במהלך אותה שנה אני קם פעמים מס' לשירותים בלילה ואז גם התברר כי אני סובל מסוכרת סוג 2 .בשלב הזה התיפקוד המיני שלי היה מצויין לטעמי .שוב במקרה מישהו טען בפניי כי הסוכרת יכולה להוביל לבעיות זיקפה(סוכרת ברמה של ממוצע של 170 מ"ל ללא תרופות)וראה זה פלא כעבור חודשים אחדים המצב אכן התדרדר לכדי חוסר זיקפה אם כי ברמה סבירה אך זה היה דיי חדש עבורי וקצת נלחצתי.בהמלצת אורולוג נשלחתי לבדיקת NPT והתוצאות היו כי המצב דיי סביר אבל בכל זאת אובחנה בעיה אורגנית קטנה .מאז המצב הלך והחמיר ונכון להיום הומלץ לי על השתלת תותב ובשביל זה נדרשתי לבצע ביקת NPT פעם נוספת והפעם התוצאות מאוד עגומות בלשון המעטה.ממש במקרה קראתי על המחקר אודות אפשרות טיפול בגלי הלם ברמב"ם ומיותר לציין כי זה עדיף על ניתוח פולשני.
לאור זאת אני מבקש את הייעוץ שלך בנושא.
בברכה רבה
מצפה לתגובתך ומודה לך מראש.

admin
שלום,
הטיפול בגלי הלם עדיין ניסיוני.
תוכל לפנות למרכז בו הוא מתבצע, ולברר אפשרות להצטרף לניסוי.
בברכה,
דר' שי שפי
2 בינואר 2013

בדיקת npt

אני בן 26 וביצעתי בדיקת שינה שערכה 2 לילות, אך בבדיקה בלילה הראשון ישנתי שעתיים, ובלילה השני ישנתי אבל קמתי כל שעה, אני חולה ב ptsd ומטופל, בבדיקה יצאה שהיו 4 זיקפות תקינות… האם הבעיה היא גופנית או מה?

ד"ר שי שפי

על פניו, לא נראה שהבעיה גופנית.
יש להשלים בירור מסודר.


בברכה,
ד"ר שי שפי
7 בינואר 2013

בדיקת npt

ביצעתי בדיקת מעבדה npt שערכה כ 2 לילות, בלילה הראשון אלה התוצאות: זמן במיטה: 7:19 חביון שינה 4:36 חביון שנת rem אין זמן שינה כולל 2:22 זמן שינה אמיתי 1:42 יעילות שינה 23.23%. בלילה השני זמן במיטה 7:20 חביון שינה: 1:04 חביון שנת rem 1:32 זמן שינה כולל 5:51 זמן שינה אמיתי: 4:59 יעילות שינה 67.95%. תוצאות בדיקה: נבדק במהלך שני לילות רצופים במעבדה npt ו- rigiscan שנתו הייתה קטועה. נרשמו 4 תקופות חלום עם עליות בהיקפי מדידה הזיקפה npt עד 5 סמ בבסיס ובקצה ועליות בנוקשות אבר המין rigiscan עד 78% בבסיס ועד 70% בקצה. לא היו הפרעות בקצב הלב וה eeg. סיכום: רישום הזיקפה בגדר הנורמה ואינו מתאים לבעיה אורגנית במנגנוני הזקפה. יש להבין שאני חולה ptsd בעקבות תאונת דרכים. הבעיה שלי זה שאני באמצע קיום יחסים עולים לי פלאשבקים בעקבות התאונה ואני מאבד כל קשר לסקס.. מה הבעיה אצלי?

ד"ר שי שפי

יתכן באמת שקיימת אצלך הפרעה הקשורה ל-PTSD.

 


בברכה,
ד"ר שי שפי


שאלות נוספות בנושא: בדיקת NPT

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים