הפרעות בתפקוד מיני

5 שאלות גולשים בנושא » הפרעות בתפקוד מיני


1 באפריל 2011

גבריות

שלום רב,
בן 35, במהלך השנה וחצי האחרונות חוויתי כמה משברים נפשיים חריפים עקב טיפולים אנרגטיים הוליסטים מסויימים, שהובילו אותי להתרופפות וחולשה אנרגטיים וחיסרון בכוח לעבוד ולזוז- כאילו נהייתי זקן.
נכנסתי לדיכאון ולאחר שנטלתי תרופות נוגדות דיכאון המחלישות את הליבידו אך בחרתי להפסיק עם זה. אני מרגיש הרבה יותר טוב היום אולם כחלק מהשיקום היום אני חש קריאה מהגוף לאזן את הכימיה הגברית- פשוט כך. יש הרבה היבטים לתחושה פנימית נשית בתוכי, אני רגיש מאד, יצירתי, מתחבר בקלות עם ילדים, אך אני חש ילדותי ונערי וגם נראה כזה – יש שיגידו שאני נראה בן 16. מה שאני חווה הוא למעשה עיכוב בהתפתחות.
אינני חווה אין אונות או הפרעות בתפקוד מיני, אך אני פשוט לא ממש חש גבר בוגר. שאלתי היא האם ניתן באמצעות הורמון טסטטוסטרון לשפר ולשדרג את תחושת הגבריות בתוכי?, כזו שתוביל ליותר עשייה וביטחון עצמי ובהמשך למציאת בת זוג?

ד"ר שי שפי
שלום,
טיפול תרופתי בכלל, ומתן טסטוסטרון בפרט, ניתנים בהתאם להתוויות (סיבות רפואיות) רשמיות או מקובלות.
הבעיה שלך לא עושה רושם ככזו, וכדי לשלול זאת בודאות, בצע בדיקת הורמונים.
במידה שההורמונים שלך תקינים, פנה לסקסולוג.
בברכה,
דר' שי שפי
4 ביולי 2011

הפרעות בתפקוד מיני אצל בעלי

שלום,בעלי ואני נשואים כשנתיים אבל אנחנו ביחד כבר שש שנים.בחצי שנה האחרונה בעלי מחפש מיליון תירוצים למה לא לגעת בי ונכנס למיטה עם גב מופנה אליי.כשאני שואלת אותו למה התשובה שאני מקבלת זה שהוא עייף.( בדקתי אולי לבעלי יש מישהיא כי זה הדבר הראשון שעלה לי לראש,אבל לא מצאתי כלום ואני מכירה את בעלי כמו כף ידי ).הוא עובד שתי עבודות שאחת מהן במועדון,הוא לא מוכן לפנות לשום יועץ או טיפול מסויים .האם יש לך איזשהוא טיפ לתת לי בשביל לנסות להחזיר את החשק?כי זה הורס לאט לאט את הזוגיות.תודה .

ד"ר שי שפי
שלום,
בשלב ראשון, נראה שאתם צריכים ייעוץ זוגי, או סקסולוג.
בברכה,
דר' שי שפי
15 בפברואר 2012

הפרעות בתפקוד מיני

שלום. כבר למעלה מחודש בן זוגי סובל מבחילות כאבי ראש כאבים בחזה והפרעות קשות בתפקוד המיני. הוא לא נוטל תרופות מעשן סיגריות ושותה אלכוהול בסופי שבוע. הבחור בן 21 סך הכל. כמה הדבר קריטי ומה כדאי לעשות?

ד"ר שי שפי
שלום,
המצב שאת מתארת מעורר דאגה.
יתכן שהבעייה בתפקוד המיני היא רק סימפטום משני.
יש להגיע לרופא בדחיפות.
בברכה,
דר' שי שפי
17 במרץ 2012

תפקוד מיני

אבחון הפרעות בתפקוד מיני וקביעת הסיבה

ד"ר שי שפי
שלום,
דרוש בירור מרפאתי בסיסי.
בברכה,
דר' שי שפי
8 בספטמבר 2012

הפרעות בתפקוד מיני

שלום דר' שפי. אני בן 39, סובל זה שנים מסכרת ששנים רבות לא הייתה מאוזנת. כרגע משתדל להיות באיזון אולם יש הפרעות די קשות בזקפה וגם הסיאליס וויאגרה לא הכי עוזרים. אורולוג המליץ להזמין מאתר אינטרנט מחו"ל כדורים מסוימים שפועלים על בטא בלוקרים. ( horny goat wead, maca) האם ידועה לך השפעתם של חומרים אלה על שיפור הזקפה? איזו עוד פתרונות טובים יש? בנוסף האם ידוע לך על טיפול בגלי הלם גם לשיקום הזקפה? אנא חזור אליי בהקדם.

ד"ר שי שפי

חסמי בטא עלולים להפריע לזקפה.
אינני מכיר או ממליץ על כל חומר שאינו תרופה, לא מפוקח כתרופה, ויעילותו / ת.ל. לא נבדקו בצורה מדעית.
המלצות אפשר לתת לאחר בירור מרפאתי בסיסי.

 


בברכה,
ד"ר שי שפי


שאלות נוספות בנושא: הפרעות בתפקוד מיני

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים