חוסר תחושה בפין.

3 שאלות גולשים בנושא » חוסר תחושה בפין.


17 באוקטובר 2011

חוסר תחושה בפין.

אני בן 39, מזה שנים ואני מרגיש ירידה בתפקוד המיני. יש לי בעיה של חוסר תחושה באיבר המין של. במהלך קיום יחסי מין אני כמעט ולא מרגיש שום תחושה באיבר וקשה לי מאוד לגמור. אני מצליח לגמור רק בתנוחה אחת וגם זה אחרי זמן ממושך מאוד. בדיקת טסטסטרון ושאר הרמונים הייתה חיובית. האורולוג נתן לי גם זריקת "נבידו" ואני לא מרגיש בכלל בשיפור. זה גורם לי לחוסר בטחון עצמי וזה מוביל לירידה בחשק המיני.
אודה מאוד לתשובתך.

ד"ר שי שפי
שלום,
יש צורך בהשלמת בירור מרפאתי.
בברכה,
דר' שי שפי
1 באפריל 2012

חוסר תחושה בפין

מזה כתקופה של שלושה שבועות יש לי חוסר תחושה בפין במיוחד באזור "הכיפה", תחושה של אי זרימת דם לפין ותחושה לא נוחה בבטן התחתונה (כאילו חסום) הדבר מתבטא גם בחוסר זיקפה הן של בוקר והן של קיום יחסים. מה זה יכול להיות?
בתודה רבה מראש על התשובה

ד"ר שי שפי
שלום,
ממליץ לפנות לאורולוג. לא נראה כבעיה אנדרולוגית, לפחות בשלב זה.
בברכה,
דר' שי שפי
17 בפברואר 2013

חוסר תחושה בפין

שלום, אני בן 39. בשבועיים האחרונים יש חוסר תחושה באיבר המין. קצת היסטוריה: לפני כשנה וחצי הייתה לי דלקת בדרכי השטן. ובעקבות כך כאבים מאוד חזקים בעת הגמירה באיזור השופכה. לא הייתה בעיה של זקפה ולא של תחושה. מאז בצורה מאוד הדרגתית הרגשתי שקשה לי לפעמים לשמור על זקפה אך לא מאופן קבוע. כשאני יושב הרבה זמן אז אני מאבד לחלוטין את התחושה באיבר מין (נרדם) וזה חולף בשינוי תנוחת ישיבה. אני מאוד מגורה אך בחדירה אני מרגיש עקצוצים כאילו קצת רדום וחוסר תחושה ואי נוחות. לפני חצי שנה התחלתי להיות טבעוני, יש קשר לכל זה?… אשמח לשמוע לגבי מצבי ומה ניתן לעשות.. תודה

ד"ר שי שפי

תחושת נימול בפין בגלל ישיבה לא נכונה, עלולה לגרום לנזק מצטבר בזקפה.

 


בברכה,
ד"ר שי שפי


שאלות נוספות בנושא: חוסר תחושה בפין.

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים