ירידה בתפקוד המיני

5 שאלות גולשים בנושא » ירידה בתפקוד המיני


31 בינואר 2011

ירידה בתפקוד המיני

אני בן 51 סובל מיתר לחץ דם ומסוכרת חדשה ויתר טריגלצרידים מטופל בכדורים על בסיס יומי לצערי בחודשים האחרונים אין לי זקפה רגילה למרות שיש לי חשק מיני שלא מצליח לממשו בפגישה אצל האורולוג קבלתי ויטמינים "אווויגיל" לקחת 2 כדורים ליום בחודש הראשון ולאחריו כדור אחד ולבצע בדיקות עוד חודשיים במעבדה השאלה שלי עם הווטמינים יכולות לעזור לי או לקחת ויאגרה וכו ? עדיין לא לקחתי בכלל ויאגרה או סיאליס בגלל שאני פוחד לקחת בגלל יתר לחץ הדם למרות שהרופא אמר לי שאני יכול לקחת נורא זה נורא מטריד אותי מאחר ואני בזוגיות חדשה יחסית ולא יודע מה לעשות אשמח לקבל את היעוץ שלך.
למה אמור לגרום הווטמין E אוויגיל ב 2 כמוסות ליום?
בברכה

admin
שלום,
קרוב לודאי שהויטמינים לא יעזרו לך.
לעתים יש להם השפעה מסויימת במקרים של מחלת פירוניה (עקמת הפין).
ממליץ על בירור מסודר וטיפול בהתאם (ויאגרה / שסיאליס / לויטרה בשלב ראשון, אם כבר רשמו לך).
בברכה,
דר' שי שפי
23 בפברואר 2011

ירידה בתפקוד המיני

ערב טוב,
בן 62 בעיתי בתקופה האחרונה זה יש ל י ירידה בקיום יחסים עם אשתי אני מרגיש ברגע שאניבא לי ויש לי תמיד שאני מגורא או שאני רואה לפניהקיום יחסים
סרט פורנו אניבא לקיים זה עומד כרגיל וכשאני דוחף אותו
בפנים אחרי כמה דקות מאבד את החשק ואני נכנס ללחץ
קרא ליכמה פעמים שהפסקתי באמצע
היו לי זמנים טובים שקימתי כמה פעמים בשבוע אפילו
פעמים בלילה אני בריא בדרך כלל אין לי לחצים או כעס עם אשתי לפני הקיום רציתי לשמוע ממך מה אפשר
לעשות בנדון הנל אולי טיפול תרופתי או כדורים או
צמחי מרפא שיתנו לי יותר חשק והנאה
דרך אגב לאשתי אין לה בעיה חוץ ממה שאין לה את הרטיבות במקור אנחנו משתמשים בקצת שמן להרטיב
את זה לפני הקיום יחסים מחכה לתשובה
תודה מראש

admin
שלום,
לא ברורה לי בדיוק הבעיה.
מומלץ להגיע לייעוץ מסודר.
בברכה,
דר' שי שפי
17 באוקטובר 2011

חוסר תחושה בפין.

אני בן 39, מזה שנים ואני מרגיש ירידה בתפקוד המיני. יש לי בעיה של חוסר תחושה באיבר המין של. במהלך קיום יחסי מין אני כמעט ולא מרגיש שום תחושה באיבר וקשה לי מאוד לגמור. אני מצליח לגמור רק בתנוחה אחת וגם זה אחרי זמן ממושך מאוד. בדיקת טסטסטרון ושאר הרמונים הייתה חיובית. האורולוג נתן לי גם זריקת "נבידו" ואני לא מרגיש בכלל בשיפור. זה גורם לי לחוסר בטחון עצמי וזה מוביל לירידה בחשק המיני.
אודה מאוד לתשובתך.

admin
שלום,
יש צורך בהשלמת בירור מרפאתי.
בברכה,
דר' שי שפי
27 בדצמבר 2011

ירידה בתפקוד מיני עקב תרופות

אני סובל מיתר לחץ דם ושומנים ומטופל ב" לוסרדקס 50 , פעמיים ביום וכן " פרבליפ 40" פעם ביום בערב , כמו כן מזה חצי שנה נוטל " קרדילוק 2.5 מ"ג , פעם ביום עקב הפרעות קצב.
בחודשים האחרונים שמתי לב לירידה בתפקוד המיני, , כולל זיקפה חלשה, חוסר גירוי וכו'. אבקש לקבל מידע על תופעות לוואי של תרופות אלו המשפיעות על כך, על מנת שאדע מה לדרוש מהרופא

admin
שלום,
1. מידע על ת.ל. קבל מהרופא המטפל.
2. בכל מקרה, גם מחלותיך וגם הטיפול בהן (יתר ל.דם) עלולים לגרום להפרעת זקפה.
בברכה,
דר' שי שפי
1 באפריל 2012

ירידה בחשק המיני

שלום רב דר שפי,
שמי דויד ומזה שנה אני חווה ירידה בתפקוד המיני המתבטאת בחוסר זקפה במהלך כל היום.(אפילו אין לי "זקפת" שתן בבוקר). הייתי עם מס' בחורות בשנה האחרונה בכדי לבדוק האם הבעיה קיימת עם בחורה ספציפית, מסתבר שהבעיה היא אצלי. באופן כללי, אין לי את ה"זיקוקים" שהייתי חווה עד כה בגמירה. רוב היום האיבר מקופל ומצומק. בנוסף, יש לי שפיכה ממש אבל ממש מוקדמת (בעבר השתמשתי במשחת אחלוש). הייתי אצל אורולוג ועשיתי את כל הבדיקות, הכל תקין גם רמת הטסטוסטרון. המליף לי על "לויטרה", השתמשתי מס' פעמים, זקפה היתה אבל פשוט לא נהנתי מהגמירה. גם כשאני מענג את עצמי אני לא זוכה לזקפה חזקה או גמירה כמו לפני שנה.
אני נורא מתוסכל מהמצב ואינני יודע איך מה לעשות.
אודה לכל עזרה/רעיון/הפניה לגורם שיכול לעזור.
תודה רבה והמשך יום נעים,
דויד

admin
שלום,
יש צורך בבירור מרפאתי בסיסי.
בברכה,
דר' שי שפי


שאלות נוספות בנושא: ירידה בתפקוד המיני

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים