קילה

6 שאלות גולשים בנושא » קילה


25 ביולי 2010

בעיה שמפריע לי מאוד

שלום דר',
קיימת לי בעיה שאיבר המין שלי לא עומד בזוית למעלה אלה רק עומד וניהיה קשה ויש לי גמירה מהירה 30 שניות מה שמפריע לי לנסות להתחיל עם ילדות בגילי..
אני בן 20 ועדיין לא קיימתי יחסי מין זה מאוד מפריע לי ומציק שכל החברים שלי מדברים על מה שהם עשו עם בנות ואני ממציא להם שגם אני עשיתי למרות שאני בתול.
אני אשמח לקבל תשובות,

* שהייתי קטן עברתי ניתוח קילה
*אני מוכן לעשות הכל כדי לטפל בבעיה שלי!!!
ואני ממש מרוצה שיש אנשים כמוך שעוזרים..
תודה רבה.

ד"ר שי שפי
שלום,
זווית הפין ביחס לגוף בעת זיקפה יכולה להשתנות מגבר לגבר, ולמעט מצבי קיצון נדירים ביותר, אינה מפריעה לחדירה ולקיום יחסי מין.
לשפיכה מוקדמת יש טיפול, אך הגדרתה קשורה לקיום יחסי מין, ולא לאוננות.
בברכה,
דר' שי שפי
8 בינואר 2011

הרבה בעיות שממש מציקות לי..

שלום דר',
קיימת לי בעיה שאיבר המין שלי לא עומד בזוית למעלה אלה רק עומד וניהיה קשה ויש לי גמירה מהירה תוך 30 שניות מה שמפריע לי לנסות להתחיל עם ילדות בגילי..
כל פעם הפין שלי עומד אפילו שאני רק חושב על משהו ,אין לי אפשרות להסתובב בבית עם תחתונים כי הוא פשוט לא יכול להיות במצב"שינה" זה ממש מפריע לי למה תמיד הוא צריך לעמוד? (ראיתי בסרטי פורנו שהפין ממש רפוי בהתחלה ולא עומד ישר כמו אצלי) האם יכולה להיות אפשרות שאצלי הוא לא יעמוד קשה על ההתחלה והוא יהיה רפוי כמו אצל כולם?!?!?
אני בן 20 ועדיין לא קיימתי יחסי מין זה מאוד מפריע לי ומציק שכל החברים שלי מדברים על מה שהם עשו עם בנות ואני ממציא להם שגם אני עשיתי למרות שאני בתול.
אני אשמח לקבל תשובה..

* שהייתי קטן עברתי ניתוח קילה(האם זה קשור?)
*אני מוכן לעשות הכל כדי לטפל בבעיה שלי!!!
ואני ממש מרוצה שיש אנשים כמוך שעוזרים..
תודה רבה.

ד"ר שי שפי
שלום,
1. לא ברורה לי הבעיה בעת הזקפה: זוית? עקמת? אחר?
2. ניתן לטפל בשפיכה מוקדמת.
3. מחד, סף גירוי נמוך לא נחשב כבעייה. מאידך, הוא עלול לתרום אצלך לשפיכה מוקדמת.
4. פנה לבירור ולטיפול אצל אנדרולוג.
בברכה,
דר' שי שפי
17 באוקטובר 2011

כאבים באיזור הפין לאחר שנה מניתוח ארניהכ

עברתי ניתוח קילה לפני שנה
עדין יש כאבים באיזור הרשת בזמן זיקפה יש תחושה לא נעימה כאילו משהו מפריע, לאחר השפיכה יש כאב בצד ימין בירך ובקירבת הפין
עברתי CT לא מצאו כלום,דופלר ורידי הכולתקין, MRI הכול תקין
קיבלתי כדורים אנטי דלקתיים וזה לא עזר
אני מיואש הרופאים לא מצליחים לאבחן
מה זה יכול להיות

ד"ר שי שפי
שלום,
אם הניתוח באותו הצד של הכאב, עלול להיות קשר לניתוח.
יש להגיע להשלמת הבירור.
בברכה,
דר' שי שפי
27 בדצמבר 2011

אשכים

בזמן האחרון משהו כמו חודש עד חודש וחצי הבחנתי שאשך השמאלי שלי התחיל להיות יותר למטה מאשך ימיני עכשיו אני חייב להגיד שאני לא מרגיש כאבים וגם האשך השמאלי ליפעמים חוזר למקום כזה לא כל הזמן הוא יורד למטה עכשיו אין לי ווירים בולטים ואמרו לי שאם אני אשתעל והאשך עולה אז יש לי קילה וניסיתי ולא עלה לי האשך ואני שואל אותך מה אתה חושב שזה יכול להיות?
ואם זה מסוכן?

ד"ר שי שפי
שלום,
ללא בדיקה לא ניתן לחוות דיעה.
בברכה,
דר' שי שפי
26 בינואר 2012

קילה

שלום, אני בן 22 במהלך שירותי הצבאי עברתי שני ניתוחי בקע מפשעתי, ומאז התגלו לי הפרשי גובה משמעותיים בין האשכים, ונוצרה עקמת גלויה. לאחר ששכבתי עם בחורה החלו לי כאבים בצד אליו הפין מתעקם. ביקרתי אצל אורולוג אשר בדק העיניין, הוא אמר כי הגובה והעקימות הינה חריגה וזה נובע כתוצאה מטיפול כושל, אך זה אינו אמור לפגוע בתפקוד המיני שלי, אלא מדובר בעיניין קוסמטי בלבד.

אני יכול לישון בשקט עם חוות הדעת הבודדה הזאת?

ד"ר שי שפי
שלום,
אינני מכיר קשר בין ניתוח בקע לעקמת הפין.
יש לבצע בירור מכוון.
בברכה,
דר' שי שפי
5 במרץ 2012

כאב מתמשך…

שלום דוקטור
אני בן 24…
אני יתחיל מזה שבגיל שנה היה לי קילה.. ועברתי מספר ניתוחים לא מוצלחים (3) שהאחרון היה מוצלח…
לפני כחודשיים סבלתי מכאבים במפשעות (בלוטות הלימפה) וחום גבוהה..כיומים…
פניתי לאורולוג שהפנה אותי לבדיקת אולטראסונד… הבדיקות יצאו תקינות והכאב חלף… כעבור שבוע.. החלה תחושה מוזרה באזור שמעל איבר המין..שכעבור כיומים עברה לאזור אשך שמאל…התחושה התחלפה במין כאב עמום עד שיום אחד האשך התחיל ממש לכאוב.. בסולם של 1-10 הייתי אומר 8-9.. הלכתי למיון והרופא קבע שכנראה היה לי תסביב אשך.. והאשך חזר למקום.. גם הכאב פחת בהדרגתיות.. וכעבור שבועיים נעלם לגמרי..המשכתי להיות במעקב אצל האורולוג שהפנה אותי לבדיקת אולטראסאונד דחופה… בכדי לשלוח אותי לבצע ניתוח לקיבוע אשכים…בכדי למנוע תסביב נוסף… בזמן שאני מחכה לתור לאולטראסאונד… התחיל לי כאב שונה במקצת שמתחיל כמה שעות אחרי שאני קם באשך שמאל שהייתי מדרג אותו כ3-4 והוא ממש מעיק…בבדיקת האולטראסאונד התגלו ורידים מורחבים במקצת באשך שמאל…חזרתי עם התוצואות לאורולוג.. שהפנה אותי לבדיקות פוריות…ואמר שרק אם התוצאות יהיו לא טובות הוא יפנה אותי לניתוח.. ( שתי ניתוחים בעצם גם של הקיבוע וגם של התרחובות הורידים באשך)… שאלתי מה קורה עם התוצאות יהיו בסדר.. אז הוא אמר שלא מנתחים… אמרתי לו האם הכאב יחלוף.. הוא ענה שאולי.. שאלתי האם אנשים חיים עם הכאב הזה הוא ענה לי שכן… ומזה אני מפחד נורא… לא הגיוני מבחנתי לחיות ככה… הכאב משבש לי הרבה בחיים..אני סטודנט ואיני חושב שזה נורמלי לחיות ככה..או להתרגל לכאב כזה…השאלות שלי אליך האם באמת אנשים חיים עם כאב כזה…?? והאם באמת לא מנתחים במצב כזה? ואם כןן אין טיפול אחר? תודה מראש…

ד"ר שי שפי
שלום,
ללא בדיקה ובירור מלאים לא ניתן להתקדם.
בברכה,
דר' שי שפי


שאלות נוספות בנושא: קילה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים